wydarzenia


 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1% podatku....taki mały... ale,
jako dar z serca uczyniony
zmienia go w setki, tysiące, miliony....

                                                    SZANOWNI PAŃSTWO!
      Jak w latach ubiegłych tak i w tym roku zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich pacjentów Klinicznego Oddziału Żywienia i Chirurgii leczonych w warunkach domowych o wzięcie udziału w akcji pozyskania 1% podatku.
      Zbiórka  tych środków pozwala corocznie przyczynić się do poprawy warunków na n/Oddziale. Nie jest on spełnieniem naszych oczekiwań, ale musimy niestety sami choć w małym stopniu, małymi kroczkami poprawiać nasz byt-nasze wspólne dobro. Dlatego zaangażujmy w akcję wszystkich przyjaznych nam ludzi; rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, znajomych. Ludzi którym nie jest obojętny nasz los.
      Środki zebrane w 2011 roku w wysokości 28 tyś pozwoliły zakupić na oddział; czujniki do pulsoksymetrów, elektronicznych wag dla pacjentów unieruchomionych, ciśnieniomierzy, pomp infuzyjnych, teczek do archiwum pacjentów. Naprawiono uszkodzone ssaki, pompy i wagi. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na budowę płynowni w 2012r do sporządzania mieszanin dla pacjentów hospitalizowanych na naszym oddziale. Więcej informacji na stronie po zamieszczeniu sprawozdań
        Gorąco prosimy o zaangażowanie.
Srodki z roku 2011 są o 1/3 niższe pomimo większej liczby darczyńców, ale to paradoks naszej sytuacji w kraju-zubożenie społeczeństwa daje o sobie znać.
       Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w dotychczasowych akcjach, z góry dziękujemy za tegoroczną i zapraszamy wszystkich nowych pacjentów naszego oddziału.
      Na Nowy 2012 Rok przesyłamy wszystkim naszym koleżankom i kolegom najlepsze życzenia zdrowia i optymizmu.
                      .....TO CO NAJLEPSZE WCIĄŻ PRZED NAMI....

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych naszą działalnością, iż z inicjatywy chorych żywionych pozajelitowo w warunkach domowych, powstało Stowarzyszenie PERMAF. W odróżnieniu od fundacji stowarzyszenie ma większe możliwości prawne w reprezentowaniu nas chorych w środkach masowego przekazu. Siedzibą Stowarzyszenia jest Szpital im. W.Orłowskiego na ul. Czerniakowskiej 231. 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                         Szanowni Państwo
Zarząd Fundacji "Linia Życia" jak co roku, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich pacjentów o wsparcie naszych działań mających na celu zbiórkę 1% podatku.
                                                            KRS 0000032182
Mając na uwadze tragiczną sytuację służby zdrowia musimy zadbać na ile to możliwe, o poprawę warunków leczenia na n/Oddziale Żywienia i Chirurgii, poprzez nieustanne gromadzenie choćby niewielkich środków finansowych.
Dlatego prosimy o rozpowszechnianie informacji wśród naszych bliskich, koleżanek, kolegów, znajomych a także wszystkich ludzi dobrej woli, o odliczenie -małego 1% podatku dającego bardzo dużo pożytku dla naszej Fundacji-.
Gorąco dziękując za dotychczasowe zainteresowanie naszymi działaniami, liczymy na dalsze zaangażowanie w sprawy nas wszystkich.
Do tej pory za uzyskane środki udaje się wspomagać pracę Oddziału poprzez zakup sprzętu medycznego, materiałów pomocniczych do codziennego funkcjonowania.
Cały czas mamy nadzieję na poprawę warunków dla pacjentów I piętra poprzez konieczny remont, dlatego gromadzimy środki i na ten cel.
Dużym problemem dla nas jest brak tzw. płynowni do sporządzania worków. Dopóki ten cel nie zostanie zrealizowany nie będziemy mieli spokoju w sporządzaniu przez nas mieszanin w warunkach domowych- a potrzeba "tylko" 600 tyś euro na jej wyposażenie.
                              
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------