nasza działalność

OGŁOSZENIE

Po długoletniej pracy w Fundacji obecny zarząd podjął decyzję o rezygnacji z zajmowanych stanowisk.
Nowe zasady jakie zostały wprowadzone przy składaniu rocznych sprawozdań przekraczają nasze możliwości organizacyjne jak i finansowe.
Tym samym zwracamy się z prośbą do wszystkich pacjentów naszego oddziału, oraz osób zainteresowanych, o przejęcie po nas kontroli nad działalnością naszej fundacji dla dobra nas samych i naszego oddziału.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
tel; 887 580 183 - prezes
lub mail; zkutrzebka1@o2.pl - v-ce prezesPrzez prawie dwa lata trwały nasze starania w sprawie pamiątkowej księgi jaką zafundowali chorzy naszemu Profesorowi. Udało się z  ogromną pomocą rodziny naszego Profesora jest już zamontowana na pomniku.

 

Jak co roku zamawiamy mszę św w kościele św.Anny na Krakowskim Przedmieściu 169 w intencji św.p. prof. Marka Pertkiewicza. Tak i w tym roku zapraszamy 8 grudnia o godz. 12.00. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 
 
Z pomocą wielu osób udało się nam uruchomić stronę na Allegro Charytatywni. Konto pozwala wystawiać różne rzeczy, ze sprzedaży których zostanie zasilone konto fundacji. Prośba nasza do wszystkich, zainteresowanych polepszeniem warunków na naszym oddziale, jeżeli posiadacie rzeczy, które można wystawić na koncie Allegro prosimy o przesłanie zdjęcia na numer 887 473 278. Za pomoc serdecznie dziękujemy.
zarząd fundacji
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     

    Fundacja Linia Życia zajmuje się pozyskiwanie funduszy na zakup specjalistycznej aparatury ,leków i sprzętu medycznego niezbędnego do wyposażenia Klinicznego Oddziału Żywienia i Chirurgii specjalizującego się w leczeniu chorych żywionych pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych. 

     Zarząd Fundacji jak i wielu chorych wzięło czynny udział w pracach przy otwarciu w 2003 roku nowego  Oddziału Żywienia i Chirurgii w szpitalu im. W.Orłowskiego.

     Do dnia dzisiejszego Fundacja wyposażyła Oddział w wysokospecjalistyczny sprzęt m.in;
 łóżka sterowane pilotem, pompy infuzyjne, ssaki, pulsoksymetry, wagi przyłóżkowe, stojaki kroplówkowe jak również nowoczesny aparat EKG i USG.