nasza działalność


Pragniemy poinformować wszystkich zainteresowanych, że dnia 6 grudnia 2018r (czwartek) o godz. 15.00 w kościele św.Anny na Krakowskim Przedmieściu 169 odbędzie się msza w intencji św.p. prof. Marka Pertkiewicza. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 
 
Z pomocą wielu osób udało się nam uruchomić stronę na Allegro Charytatywni. Konto pozwala wystawiać różne rzeczy, ze sprzedaży których zostanie zasilone konto fundacji. Prośba nasza do wszystkich, zainteresowanych polepszeniem warunków na naszym oddziale, jeżeli posiadacie rzeczy, które można wystawić na koncie Allegro prosimy o przesłanie zdjęcia na numer 887 473 278. Za pomoc serdecznie dziękujemy.
zarząd fundacji
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------     

    Fundacja Linia Życia zajmuje się pozyskiwanie funduszy na zakup specjalistycznej aparatury ,leków i sprzętu medycznego niezbędnego do wyposażenia Klinicznego Oddziału Żywienia i Chirurgii specjalizującego się w leczeniu chorych żywionych pozajelitowego i dojelitowego w warunkach domowych. 

     Zarząd Fundacji jak i wielu chorych wzięło czynny udział w pracach przy otwarciu w 2003 roku nowego  Oddziału Żywienia i Chirurgii w szpitalu im. W.Orłowskiego.

     Do dnia dzisiejszego Fundacja wyposażyła Oddział w wysokospecjalistyczny sprzęt m.in;
 łóżka sterowane pilotem, pompy infuzyjne, ssaki, pulsoksymetry, wagi przyłóżkowe, stojaki kroplówkowe jak również nowoczesny aparat EKG i USG.